המרכז לטיפול משולב ברצפת האגן


  

ליצירת קשר

שם
נייד
מייל
תוכן הפנייה

טיפולים - המרכז לטיפול משולב ברצפת האגן

במרכז לטיפול משולב ברצפת האגן אנו מציעים מבחר גדול של טיפולים המותאמים כולם באופן אישי למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל. להלן מקצת מהטיפולים:


ביו-פידבק (משוב)

במרכז לטיפול משולב ברצפת האגן אנו מציעים טיפול באמצעות מערכת ביו-פידבק מתקדמת בעזרתה ניתן לבצע אבחון וטיפול בשרירי רצפת האגן. הטיפול אינו כרוך בכאב או באי נוחות. באמצעות המערכת מתקבלת תמונת מצב תפקודית של שרירי רצפת האגן מבחינת הכח והסיבולת שלהם ובהתאם לתוצאות אנו מתאימים את הטיפול. היתרון בטיפול מסוג זה הוא שעל אף חוסר היכולת לראות את התנועה באזור רצפת האגן, מצליח המטופל לזהות את השריר ולצפות בפעילות החשמלית המתרחשת בעת הפעלתו. כך לומד המטופל להפעיל את שרירי רצפת האגן בצורה נכונה ויעילה. מנואלי (ידני)
בטיפול מנואלי נעשה שימוש בטכניקות ידניות בהן בא המטפל בא במגע ישיר עם גופו של המטופל. המגע הישיר מאפשר לחוש את האברים והרקמות השונות וכך להחזיר לאזור את האיזון בין מרכיבי השריר-שלד על מנת לאפשר תפקוד אופטימלי נטול כאבים ואי נוחות. תוך כדי התקדמות הטיפול, ועם השגת המתח השרירי והתנועתיות הרצויים באזור, ניתנים תרגילים ספציפיים כדי לשמר את המצב החדש.


Abdo-MG

שיטת טיפול שפותחה ע"י הפיזיותרפיסט הצרפתי Luc Guillarme ומבוססת על נשימה נכונה כבסיס לפעילות נכונה ברמת רצפת האגן ושרירי הבטן והגב. הטכניקה יעילה גם לטיפול בבעיות יציבה ונשימה. התרגול נעשה תוך שימוש בפיה מיוחדת הפועלת אל מול מכשיר ביו-פידבק בעל חישניי קול.  RPG – Reeducation Postural Globale
טכניקה טיפולית שפותחה ע"י הפיזיותרפיסט הצרפתי  Philippe Souchard. הטיפול הינו עדין, פרוגרסיבי ואקטיבי ומבוסס על מתיחה של שרשראות שרירים מקוצרות במטרה להחזיר את האיזון האנטומי והביומכאני לגוף.  הטיפול מיועד לאנשים בכל גיל הסובלים מבעיות שריר-שלד. הטיפול משפר את המודעות הגופנית של המטופל ומאפשר תנועה נוחה יותר ופעילות נטולת כאבים. פילאטיס
פילאטיס , שיטת אימון שפותחה ע"י ג'וזף פילאטיס בגרמניה. מדובר בשיטת אימון גופני שמטרתה לחזק, להגמיש ולשמר את השרירים, המפרקים ומערכת השלד. התרגול בפילאטיס מומלץ לגברים ונשים. טיפול באמצעות פילאטיס מאפשר חויה של אימון לצד השגת מטרות טיפוליות. פילאטיס מותאם כטיפול מניעתי וכן לצורך שיקום לאחר ניתוח או פגיעה אחרת. אנו מציעים אימוני פילאטיס מזרון ומכשירים.


המרכז לטיפול משולב ברצפת האגן - "בית דנאי", רח' ויצמן 24 כפר סבא, טל: 09-7443838

© המרכז לטיפול משולב ברצפת האגן כל הזכויות שמורות

clickweb logo להיות במקום גבוה יותר